Kosmetyki

Wybierz kosmetyk idealny

Materiały dla mediów

MARKA, KTÓRA CZERPIE Z NATURY I PASJI

Po dwóch latach poszukiwań najlepszych składników, rozwiązań, badań oraz testów, kosmetyki Wierzbicki & Schmidt pojawiły się na rynku. Bogactwo łąk i dobrobyt oceanów to tylko część skarbów, które wypełniają eliksiry i esencje. Ich dobroczynną moc skrywa EUKALIPTUS & ROZMARYN, efektowna CZARNA ORCHIDEA, słodka i aromatyczna PACZULA WONNA oraz delikatna linia BEZZAPACHOWA dla osób wrażliwych.

CEL, KTÓRY ZOSTAŁ ZREALIZOWANY

Eliksiry i esencje są kolejnym naszym spełnionym marzeniem. Bazując na naturalnych składnikach, pragnęliśmy stworzyć kosmetyki łagodne dla skóry głowy oraz skuteczne w swym działaniu.

Andrzej Wierzbicki

Produkty są dostępne w przystępnej cenie, co było jednym z ważniejszych warunków powstawania linii WS ACADEMY. Dzięki nim, każdy jest już tylko o włos od piękna…

Tomasz Schmidt

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA NA CO DZIEŃ

Eliksiry i esencje to kosmetyki profesjonalne, które stosujemy w naszych salonach, gdzie istnieje również możliwość ich nabycia. Ponieważ jednak zostały one stworzone z myślą o samodzielnej, domowej pielęgnacji, można je kupić we wszystkich drogeriach sieci Rossmann zlokalizowanych na terenie całego kraju.