Nagrody dla kosmetyków

STYLOWY KOSMETYK 2016

Do plebiscytu Stylowy Kosmetyk 2016 organizowanego przez portal Styl.pl zgłosiliśmy się za namową naszych sympatyków, choć w ogóle nie wierzyliśmy, że kilka miesięcy po premierze rynkowej możemy otrzymać jakąkolwiek nagrodę. Głosy naszych fanów i klientów zgotowały nam jednak niezwykłą niespodziankę, dzięki czemu cała nasza linia eliksirów i esencji zdobyła zaszczytne podium w kategorii „Pielęgnacja włosów”.

QLTOWY KONCEPT 2017

Emocje po otrzymaniu nagrody Stylowy Kosmetyk 2016 jeszcze nie zdążyły opaść, a my już mieliśmy kolejny powód do radości! Kilka tygodni później odebraliśmy nagrodę specjalną przyznawaną przez Magazyn Kosmetyki – Qltowy Koncept 2017 za „innowacyjne podejście do pielęgnacji włosów” dla serii Czarna Orchidea. Tym razem jury stanowiło grono uznanych specjalistów ze świata beauty, m.in. Anna Orłowska – makijażystka gwiazd, Jolanta Fraszyńska i Marieta Żukowska – aktorki, Magda Groszewska – prowadząca TVN Style, Macademian Girl – blogerka czy Rafał Maślak – Mister Polska 2014.

STYLOWY KOSMETK 2017 I KOSMETYCZNY HIT MIESIĄCA

Rok 2018 rozpoczął się nowym sukcesem – odżywka 20w1 Poranna Rosa Czarna Orchidea w trzy miesiące po pojawieniu się w Rossmannie zdobyła tytuł Kosmetycznego Hitu Miesiąca Lutego czytelników portalu Uroda i Zdrowie. W kwietniu natomiast ponownie otrzymaliśmy tytuł Stylowy Kosmetyk, tym razem za rok 2017 i raz jeszcze dla naszej nowości – Porannej Rosy. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na kosmetyki WS Academy i cieszymy się, że na te głosy sobie zasłużyły.