Kosmetyki

LINIA PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW

WIERZBICKI & SCHMIDT

Marka, która czerpie z natury i pasji

Po dwóch latach poszukiwań najlepszych składników, rozwiązań, badań oraz testów, kosmetyki Wierzbicki & Schmidt pojawiły się na rynku. Bogactwo łąk i dobrobyt oceanów to tylko część skarbów, które wypełniają eliksiry i esencje. Ich dobroczynną moc skrywa EUKALIPTUS & ROZMARYN, efektowna CZARNA ORCHIDEA, słodka i aromatyczna PACZULA WONNA oraz delikatna linia BEZZAPACHOWA dla osób wrażliwych.

Cel, który został zrealizowany

Eliksiry i esencje są kolejnym naszym spełnionym marzeniem. Bazując na naturalnych składnikach, pragnęliśmy stworzyć kosmetyki łagodne dla skóry głowy oraz skuteczne w swym działaniu.

Andrzej Wierzbicki

Produkty są dostępne w przystępnej cenie, co było jednym z ważniejszych warunków powstawania linii WS ACADEMY. Dzięki nim, każdy jest już tylko o włos od piękna…

Tomasz Schmidt

Profesjonalna pielęgnacja na co dzień

Eliksiry i esencje to kosmetyki profesjonalne, które stosujemy w naszych salonach, gdzie istnieje również możliwość ich nabycia. Ponieważ jednak zostały one stworzone z myślą o samodzielnej, domowej pielęgnacji, można je kupić we wszystkich drogeriach sieci Rossmann zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Pasja, natura, piękno

Poznaj wyjątkowe eliksiry i esencje stworzone przez duet Wierzbicki & Schmidt. Powstałe z pasji i inspirowane naturą kosmetyki pozwalają wydobyć piękno każdych włosów. Starannie dobrane składniki sprawiają, że możesz cieszyć się profesjonalną pielęgnacją w domowym zaciszu, kiedykolwiek tylko zechcesz.

POZNAJ NASZE KOSMETYKI

NAGRODY DLA NASZYCH KOSMETYKÓW

MARKI WIERZBICKI & SCHMIDT

Nasze kosmetyki bardzo szybko zaskarbiły sobie sympatie użytkowników. Już kilka miesięcy po premierze otrzymaliśmy pierwszą nagrodę, a niedługo potem kolejną. Aktualnie jesteśmy laureatami 4 konkursów, co jest naszym wielkim powodem do dumy.

Certyfikat Kobieca Marka Roku 2018

Rok 2018 upłynął nam fantastycznie, a zamknął go kolejny sukces i kolejna nagroda. Otrzymaliśmy Certyfikat „Kobieca Marka Roku 2018”, który został przyznany naszej Akademii za stworzenie linii profesjonalnych kosmetyków do włosów. Do nagrody kwalifikowane są marki oferujące usługi i produkty najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju, tworzone w oparciu o nowoczesne technologie i zaspakajające nawet najbardziej wymagające kobiety. Po latach doświadczeń i ciężkiej pracy certyfikat potwierdził renomę naszych produktów. Odebraliśmy go podczas wyjątkowej, pięknej gali. Dziękujemy naszym sympatykom za zaufanie i wsparcie, bez których to wydarzenie nie miałoby miejsca.

Stylowy Kosmetyk 2017 i Kosmetyczny Hit Miesiąca

Rok 2018 rozpoczął się nowym sukcesem – odżywka 20w1 Poranna Rosa Czarna Orchidea w trzy miesiące po pojawieniu się w Rossmannie zdobyła tytuł Kosmetycznego Hitu Miesiąca Lutego czytelników portalu Uroda i Zdrowie. W kwietniu natomiast ponownie otrzymaliśmy tytuł Stylowy Kosmetyk, tym razem za rok 2017 i raz jeszcze dla naszej nowości – Porannej Rosy. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na kosmetyki WS Academy i cieszymy się, że na te głosy sobie zasłużyły.

QLTOWY Koncept 2017

Emocje po otrzymaniu nagrody Stylowy Kosmetyk 2016 jeszcze nie zdążyły opaść, a my już mieliśmy kolejny powód do radości! Kilka tygodni później odebraliśmy nagrodę specjalną przyznawaną przez Magazyn Kosmetyki – Qltowy Koncept 2017 za „innowacyjne podejście do pielęgnacji włosów” dla serii Czarna Orchidea. Tym razem jury stanowiło grono uznanych specjalistów ze świata beauty, m.in. Anna Orłowska – makijażystka gwiazd, Jolanta Fraszyńska i Marieta Żukowska – aktorki, Magda Groszewska – prowadząca TVN Style, Macademian Girl – blogerka czy Rafał Maślak – Mister Polski 2014.

Stylowy Kosmetyk 2016

Do plebiscytu Stylowy Kosmetyk 2016 organizowanego przez portal Styl.pl zgłosiliśmy się za namową naszych sympatyków, choć w ogóle nie wierzyliśmy, że kilka miesięcy po premierze rynkowej możemy otrzymać jakąkolwiek nagrodę. Głosy naszych fanów i klientów zgotowały nam jednak niezwykłą niespodziankę, dzięki czemu cała nasza linia eliksirów i esencji zdobyła zaszczytne podium w kategorii „Pielęgnacja włosów”.

WYBIERZ KOSMETYK IDEALNY

KONIEC ZMARTWIEŃ – JESTEŚ O WŁOS OD PIĘKNA

Sięgnij po profesjonalne kosmetyki do włosów WS Academy, które odbudowują i regenerują włosy, delikatnie oczyszczają skórę głowy, chronią przed szkodliwym działaniem środowiska i wiele więcej…

WYBIERZ KOSMETYK IDEALNY

MATERIAŁY DLA MEDIÓW

WIĘCEJ O NASZYCH KOSMETYKACH

Znajdziesz tu informacje prasowe, zdjęcia produktów (packshoty), zdjęcia sesyjne oraz ulotki produktowe.

ZOBACZ MATERIAŁY