Kosmetyki

LINIA PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW

WIERZBICKI & SCHMIDT

Marka, która czerpie z natury i pasji

Po dwóch latach poszukiwań najlepszych składników, rozwiązań, badań oraz testów, kosmetyki Wierzbicki & Schmidt pojawiły się na rynku. Bogactwo łąk i dobrobyt oceanów to tylko część skarbów, które wypełniają eliksiry i esencje. Ich dobroczynną moc skrywa EUKALIPTUS & ROZMARYN, efektowna CZARNA ORCHIDEA, słodka i aromatyczna PACZULA WONNA oraz delikatna linia BEZZAPACHOWA dla osób wrażliwych.

Cel, który został zrealizowany

Eliksiry i esencje są kolejnym naszym spełnionym marzeniem. Bazując na naturalnych składnikach, pragnęliśmy stworzyć kosmetyki łagodne dla skóry głowy oraz skuteczne w swym działaniu.

Andrzej Wierzbicki

Produkty są dostępne w przystępnej cenie, co było jednym z ważniejszych warunków powstawania linii WS ACADEMY. Dzięki nim, każdy jest już tylko o włos od piękna…

Tomasz Schmidt

Profesjonalna pielęgnacja na co dzień

Eliksiry i esencje to kosmetyki profesjonalne, które stosujemy w naszych salonach, gdzie istnieje również możliwość ich nabycia. Ponieważ jednak zostały one stworzone z myślą o samodzielnej, domowej pielęgnacji, można je kupić we wszystkich drogeriach sieci Rossmann zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Produkty do stylizacji WS Academy Wierzbicki&Schmidt

Profesjonalna stylizacja na codzień

Po sukcesie jaki odniosły na rynku kosmetyki do pielęgnacji, skłonieni głosami fanów marki, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie gamy oferowanych produktów. Tak powstały kosmetyki koncentrujące się na szeroko rozumianej stylizacji włosów, z których każdy odpowiada na jedną z sześciu potrzeb przy tworzeniu fryzur – kreację, definicję, kontrolę, strukturę, formę i blask.

Pasja, natura, piękno

Poznaj wyjątkowe kosmetyki stworzone przez duet Wierzbicki & Schmidt. Powstałe z pasji i
inspirowane naturą produkty pozwalają wydobyć piękno każdych włosów. Starannie dobrane składniki sprawiają, że możesz cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i stylizacją w domowym zaciszu, kiedy tylko zechcesz.

POZNAJ NASZE KOSMETYKI

NAGRODY DLA NASZYCH KOSMETYKÓW

MARKI WIERZBICKI & SCHMIDT

Nasze kosmetyki bardzo szybko zaskarbiły sobie sympatie użytkowników. Już kilka miesięcy po premierze otrzymaliśmy pierwszą nagrodę, a niedługo potem kolejną. Aktualnie jesteśmy laureatami 4 konkursów, co jest naszym wielkim powodem do dumy.

Certyfikat Kobieca Marka
Roku 2018

Rok 2018 upłynął nam fantastycznie, a zamknął go kolejny sukces i kolejna nagroda. Otrzymaliśmy Certyfikat „Kobieca Marka Roku 2018”, który został przyznany naszej Akademii za stworzenie linii profesjonalnych kosmetyków do włosów. Do nagrody kwalifikowane są marki oferujące usługi i produkty najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju, tworzone w oparciu o nowoczesne technologie i zaspakajające nawet najbardziej wymagające kobiety. Po latach doświadczeń i ciężkiej pracy certyfikat potwierdził renomę naszych produktów. Odebraliśmy go podczas wyjątkowej, pięknej gali. Dziękujemy naszym sympatykom za zaufanie i wsparcie, bez których to wydarzenie nie miałoby miejsca.

Więcej

Stylowy Kosmetyk 2017 i Kosmetyczny Hit Miesiąca

Rok 2018 rozpoczął się nowym sukcesem – odżywka 20w1 Poranna Rosa Czarna Orchidea w trzy miesiące po pojawieniu się w Rossmannie zdobyła tytuł Kosmetycznego Hitu Miesiąca Lutego czytelników portalu Uroda i Zdrowie. W kwietniu natomiast ponownie otrzymaliśmy tytuł Stylowy Kosmetyk, tym razem za rok 2017 i raz jeszcze dla naszej nowości – Porannej Rosy. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na kosmetyki WS Academy i cieszymy się, że na te głosy sobie zasłużyły.

Więcej

QLTOWY Koncept 2017

Emocje po otrzymaniu nagrody Stylowy Kosmetyk 2016 jeszcze nie zdążyły opaść, a my już mieliśmy kolejny powód do radości! Kilka tygodni później odebraliśmy nagrodę specjalną przyznawaną przez Magazyn Kosmetyki – Qltowy Koncept 2017 za „innowacyjne podejście do pielęgnacji włosów” dla serii Czarna Orchidea. Tym razem jury stanowiło grono uznanych specjalistów ze świata beauty, m.in. Anna Orłowska – makijażystka gwiazd, Jolanta Fraszyńska i Marieta Żukowska – aktorki, Magda Groszewska – prowadząca TVN Style, Macademian Girl – blogerka czy Rafał Maślak – Mister Polski 2014.

Więcej

Stylowy Kosmetyk 2016

Do plebiscytu Stylowy Kosmetyk 2016 organizowanego przez portal Styl.pl zgłosiliśmy się za namową naszych sympatyków, choć w ogóle nie wierzyliśmy, że kilka miesięcy po premierze rynkowej możemy otrzymać jakąkolwiek nagrodę. Głosy naszych fanów i klientów zgotowały nam jednak niezwykłą niespodziankę, dzięki czemu cała nasza linia eliksirów i esencji zdobyła zaszczytne podium w kategorii „Pielęgnacja włosów”.

Więcej

WYBIERZ KOSMETYK IDEALNY

KONIEC ZMARTWIEŃ – JESTEŚ O WŁOS OD PIĘKNA

Sięgnij po profesjonalne kosmetyki do włosów WS Academy, które odbudowują i regenerują włosy, delikatnie oczyszczają skórę głowy, chronią przed szkodliwym działaniem środowiska i wiele więcej…

WYBIERZ KOSMETYK IDEALNY

MATERIAŁY DLA MEDIÓW

WIĘCEJ O NASZYCH KOSMETYKACH

Znajdziesz tu informacje prasowe, zdjęcia produktów (packshoty), zdjęcia sesyjne oraz ulotki produktowe.

ZOBACZ MATERIAŁY